top of page
Vyhledat
  • pffoto

Kam na web ukládat fotky?

Aktualizováno: 28. 4. 2020

Asi hodně fotografů, ale i běžných uživatelů někdy řešilo otázku, kam na web ukládat fotky? V tomto článku se pokusím poradit nejlepší řešení podle vlastních zkušeností.

ZONERAMA - ideální řešení?


Stejnou otázku jsem také ještě poměrně nedávno řešil a klasicky používal nejčastěji běžně dostupnou webovou úschovnu. Tento způsob, ale přinášel své problémy, delší dobu trvání nahrávání fotek, někomu se fotky nedařilo stáhnout, jiní nestihli fotky stáhnout před vypršením platnosti odkazu atd.

Až po nějakém čase jsem narazil na ZONERAMu. A co to vlastně ZONERAMA je? Jedná se o webovou foto galerii, která přináší spoustu výhod oproti jiným službám nebo cloudovým úložištím.

Mezi hlavní výhody patří bezesporu to, že je služba bezplatná, nabízí neomezený prostor pro ukládání fotek. Fotky můžete nahrávat v plné kvalitě, vytvářet galerie, a to jak soukromé, tak veřejné. Pokud tedy potřebujete poslat fotky klientům nebo si jen svoje fotky ukládat a zálohovat jinam než na pevném disku PC, je to ideální možnost. Další velkou výhodou je možnost různých nastavení u alb, jako jsou například nastavení hesla, možnost bránění stažení fotky, vložení vodoznaku, skrytí informací o fotkách...

Pro možnost využívání služby se stačí registrovat na www.zonerama.com a můžete se pustit do nahrávání fotek a vytváření svých foto alb.


Jaké jsou tedy hlavní výhody ZONERAMy?

- je zdarma

- přehlednost

- neomezený prostor

- možnost různých nastavení u alb (veřejné, anonymní, lze nastavit heslo, vodoznak, omezit možnost stahování a další).

- fotky lze nahrávat bez ztráty kvality

76 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page