REFERENCE

ADÉLA

"Můžu vřele doporučit. Skvělý přístup a velmi povedené fotky. Musím říct, že to bylo jedno z nejlepších focení, co jsem měla."

LÍDA

"Vždy jsem byla s focením i fotkami spokojená - vstřícnost, kreativita, trpělivost i s dětmi a skvělé výsledky."

PETRA

"Udělala jsem si výlet za panem fotografem a určitě nelituji. Profesionální přístup, příjemná, přirozená atmosféra, a fotky na 1*

Za mě jedno velké ANO."

ŠÁRKA

"Focení jsme si moc užili a všem moc doporučujeme."

ANEŽKA

"Milý přístup a rychlá komunikace.. a hlavně krásné fotky!  doporučuji."

KAROLÍNA

"Pavel je skvělý fotograf! Nemohu nic vytknout. Nejen že během focení byla skvělá atmosféra a já se opravdu bavila, tak z krásného odpoledne vznikly i skvělé fotky, které jsem měla během pár dní. Jedině mohu doporučit a doufám, že to nebylo poslední focení".

NIKOL

"Pavel je úžasný fotograf, u kterého je znát, že ho focení moc baví a ví co dělá . Další bonus je jeho neskutečná rychlost v dodání hotových fotek. Výsledné fotky jsou úžasné, jsem z nich nadšená . Doufám, že to nebylo naše poslední focení . Vřele doporučuji."

NATÁLIE

"Snadná a rychlá domluva, focení se neslo v dobré náladě. Fotograf připravený, s výslednými fotkami jsem velice spokojená a těším se na další spolupráci".

JANA

"S Pavlem je radost fotit. Skvělý přístup a nádherné fotky, co víc si přát".

DAGMAR

"Pavla mohu s klidným svědomím doporučit ostatním foto-chtivým modelkám, a nejen jim. Naprostý pohodář a kliďas, který výborně odvede svoji práci.

Určitě se ho nebojte oslovit. Nebudete litovat.

Já moc děkuji za naše focení."

Napište mi i vy, jak jste byli s fotografováním spokojení.

Díky za odeslání!